Zapraszamy do Domku Jeżozwierza

  • 0 comments

Zapisz do nas swoje dziecko – mimo całego zamieszania jakie wywołała nowa ustawa o oświacie nasze przedszkole dysponuje pakietem miejsc nie tylko dla najmłodszych przedszkolaków.

Wszyscy masowo zapisują dzieci do państwowych jednostek, bo tam jest tanio. Domek Jeżozwierza to przedszkole niepubliczne i z czesnym na poziomie 400 zł. tak więc ciężar do udźwignięcia dla przeciętnej rodziny. A od kwietnia dla przeciętnej wielodzietnej rodziny.

To przedszkole dla rodziców którzy chcą dobrego startu dla swojego dziecka, którym na sercu leży aby ich dziecko coś wyniosło z edukacji przedszkolnej. Dajemy solidne podstawy edukacyjne a także przygotowujemy dzieci do rozmów kwalifikacyjnych w prywatnych szkołach. Rozbudzamy  dziecięce zainteresowania  i dorównujemy tym którzy są ponad przeciętną. Co roku planujemy także proporcjonalną ilość miejsc dla dzieci o specjalnych wymaganiach (wzrok, słuch). Te „małe diamenciki” szlifują swoje umiejętności w naszym przedszkolu, w kameralnej atmosferze która jest gwarantem powodzenia naszych działań. Bo całe przedszkole to zaledwie 30 dzieci i  5 nauczycieli.

Zapraszam serdecznie mgr Agnieszka Trzęsicka – właścicielka, prawnik, pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Share Social

Domek Jeżozwierza
About the Author: Domek Jeżozwierza